БФ «Твоя опора» запускає проєкт «Освітня опора. Один з лекторів – креативний директор Trembita PR

Благодійний фонд «Твоя опора» проєкт «Освітня опора. Курс розвитку для благодійних та громадських організацій» – великий навчальний курс з практичними тренінгами і менторством, на якому ви навчитеся  залучати гроші на проєкти, співпрацювати з бізнесом та успішно фандрейзити. Тут навчатимуть, як уникнути помилок, що допускають організації на початку становлення.

Креативний директор на співвласник агенції Trembita PR Дар’я Сухенко – лектор проєкту.

Що відомо про проєкт?

“З початком повномасштабного вторгнення благодійні та громадські організації зіштовхнулися з великою кількістю проблем та викликів, які стають на заваді ефективності діяльності. БФ «Твоя опора» не може стояти осторонь. Ми зібрали досвідчених професіоналів, які поділяться з вами своїми знаннями та практичним досвідом щодо організації та побудови ефективної роботи вашої організації”, – повідомляють в БФ Твоя Опора.

На учасників чекають практичні тренінги, приклади, примірники документації та менторство. У цьому курсі організатори зосередилися на ключових напрямках, до яких розробили освітні продукти:

🔸 «Вступний курс для починаючих ОГС»

Учасники дізнаються про основи громадської діяльності та зробите перші кроки до побудови міцної співпраці з бізнесом.

🔸«Діловодство в ОГС»

Учасники будуть навчатися будувати стратегію розвитку й отримаєте навички ефективного управління та правильного розподілення ресурсів.

🔸 «Управління командою. Робота з волонтерами»

Зануритеся глибше в правила успішного лідерства та комунікації з командою, а також дізнаєтеся про основні елементи peoplemanagement.

🔸 «Курс для ОГС з ефективної комунікації»

Учасники дізнаються про управління репутацією, а також про особливості комунікації благодійної організації – стратегію, інструменти, планування, реалізацію, аналіз ефективності тощо.

🔸 «Цикл роботи з бізнесом»

Учасники дізнаються, як ефективно вибудовувати роботу з бізнесом, вирішувати спільні завдання та залучати нових партнерів.

Команда БФ «Твоя опора» зібрала досвідчених професіоналів з багаторічним досвідом, які поділяться з вами власним досвідом, розкажуть про помилки, яких варто уникати, продемонструють найкращі практики, що допоможуть ефективно вибудовувати роботу вашої організації.

Цей курс створено БФ «Твоя опора» за підтримки IsarEdnannia за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ), завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст статті не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.