Про нас

TREMBITA PR — команда кваліфікованих pr-фахівців, консультантів, менеджерів та копірайтерів, які мають 20-річний досвід роботи у сфері PR та маркетинг. Географія проектів агентства – Україна, Казахстан, Великобританія, США, ОАЕ, Азербайджан, Молдова, а також країни Балтії.

Сектори експертизи: FMCG, IT, ТЕК, аграрний бізнес, інвестиції та банкінг, транспорт і туризм, рішення для середнього та малого бізнесу, політика, юриспруденція і т.д. Докладніше про індустрії нашої компетенції ви можете ознайомитися тут.

TREMBITA PR – це креативне піар-агентство. Окрім розробки стратегічних рішень, ми часто втілюємо в життя неординарні проєкти, що вимагають креативних ідей, контентмейкерства та потужного промо, із залученням селебріті, діджитал середовища, підключення блогерів, телеграм-каналів, різних ком’юніті та лідерів думок. При цьому ми традиційно виконуємо послуги піар-супроводу, забезпечуємо роль прес-служби, лобіюємо інтереси замовника у ЗМІ, організовуємо різноманітні прес-заходи: прес-конференції, прес-сніданки, прес-тури, розробляємо та розповсюджуємо прес-документи, презентації та події вимагають унікальних ідей. Детальніше інформацію про всі послуги ви знайдете  тут.

Засновники агентства – Денис Камишев та Дар’я Сухенко.

KAMYSHEV PR

Денис має 20-річний досвід роботи у сфері комунікацій. У його професійній проєктотеці понад 650 рішень та кейсів із різних галузей бізнесу. А на робочому столі скромно “пиляться” нагороди PravdaAwards, КМФР та Marketing Revolution. У команді Trembita PR він відповідає за підприємницьку частину, а також: стратегічні комунікації та розробку планів, сценаріїв та концепцій. Часто бере саму безпосередню участь у реалізації проєктів. У житті – це приємна, позитивна людина, яка крім улюбленого бізнесу захоплюється хайкінгом, грає в рок-групі, подорожує “без посередників” і обожнює отримувати натхнення в Карпатах.

Персональна сторінка FB https://www.facebook.com/denys.kamyshev

Дар'я Сухненко - Trembita-PR Дар’я Сухенко – у комунікаціях з 2008 року. За 15 років у бізнесі реалізувала понад 500 різнобічних проєктів для таких брендів як: BOSCH, WOG, VARUS, EL AL Israel Airlines, Herbalife, BASF, Portmone, Windrose Airlines, Roamer App, Oriflame, Wella Professional, Клуб Сіру, Сушія, Petroply Research&Consulting, Infinity, Gorenje, ГО Воздвиженка, Kyiv Urban Fest, фонд Альтернатива та ін.

“Наша команда підбирає релевантні рішення, з урахуванням потреб цільової аудиторії та цінностей бізнесу замовника”, – зазначає Дар’я Сухенко. – “Крім того, з нами легко працювати. Ми – оперативні та гнучкі. Так стверджують наші клієнти та журналісти, з якими ми не один рік співпрацюємо”.

Персональна сторінка FB https://www.facebook.com/darya.sukhenko