«Робота кожного важлива»: VARUS, Trembita PR разом із Світланою Тарабаровою запускають кампанію поваги до людей

Чи завжди ми говоримо слова вдячності, як часто усміхаємось тим, хто розраховує нас на касі чи зважує продукти, допомагає з вибором чи доставляє замовлення? 

Погодьтесь, що більшість із нас у цьому шаленому темпі життя та робочих буднів не замислюється над тим, що співробітники супермаркету та доставки онлайн-замовлень — теж люди, які заслуговують на повагу.

Щоб привернути увагу до важливості ввічливого спілкування з працівниками магазинів, VARUS разом із агенцією Trembita PR розробили та запускають рекламну кампанію «В людях ваша сила! Робота кожного важлива!». Амбасадоркою проєкту стала українська співачка, композиторка та авторка пісень Світлана Тарабарова. У зовнішній рекламі та в соціальних мережах вона піднімає важливе питання, говорить про вдячність і повагу до співробітників супермаркетів. 

«Наша Цінність Взаємоповага. Тож ми впевнені, що взаємоповага та доброзичливе ставлення зараз важливі, як ніколи, адже це те, що єднає та робить нас сильнішими. Сподіваємось, що наша спільна зі Світланою Тарабаровою кампанія надихне українців бути ввічливими до тих, хто щодня працює, аби забезпечувати їх всім необхідним. І пам’ятайте: ваша усмішка зробить день світлішим!», — розповідає Анна Луганська, директорка з маркетингу VARUS. 

Крім того, в супермаркетах мережі VARUS з’явились тематичні наліпки, які нагадуватимуть клієнтами, як важливо бути ввічливим і доброзичливим із іншими людьми. 

Тож запрошуємо всіх підтримати добру ініціативу та долучитись до проєкта поваги від VARUS. Ваша усмішка дійсно зробить день світлішим. Кожен із нас має почати з себе, змінивши своє ставлення до людей, бо в людях наша сила.