Серце — це не тільки про кохання: розробили стікери до Дня закоханих

Разом із нашим дружнім клієнтом благодійним фондом «Твоя Опора» ми релізнули стікери до Дня закоханих, щоб нагадати: серце — це не тільки символ кохання, але й символ турботи.

У День закоханих всі говорять про кохання, а ми говоримо про важливість відчути турботу для дітлахів із вродженими вадами серця. Робіть для них пожертву через сайт https://hearts.help або відправляйте на номер 8800 SMS, вартість якого складе 20 грн.

Сьогодні — саме той день, коли ваш донат стане валентинкою дня. А наші стікери подбають про ваше сердечне спілкування із друзями та колегами.

Стікери в Telegram: https://t.me/addstickers/Big_small_heart

Щороку в Україні народжується від 2900 до 3500 дітей з вадами серця. Без надання хірургічної допомоги помирають 91% дітей зі складними вродженими вадами серця. Виживають 99,9% (!) прооперованих дітей з простими вродженими вадами серця. Їхня якість життя не відрізняється від інших людей.

Як відомо, фонд «Твоя Опора» запустив минулого року свій флагманський проєкт — «Велике маленьке серце» для лікування дітей з вадами серця. Так, з допомогою партнерів проєкту та завдяки різним активностям самого фонду на сьогодні вдалось назбирати 3,6 мільйона грн з потрібних 36 мільйонів. Саме стільки коштів, за підрахунками фонду, потрібно, щоб закрити потреби у операціях, розхідних матеріалах та медичному обладнанні у рік.

Стікерпак випущено в рамках проєкту «Велике маленьке серце».