Відгуки клієнтів

EL AL Israel Airlines

el_al_bluebkgrd Представництво EL AL Israel Airlines в Україні висловлює подяку Денису Камишеву та його команді за багаторічну плідну співпрацю.

Ми раді, що знайшли надійних партнерів в особі всієї Вашої команди та Вас особисто. Особливо хотілося б відзначити Ваш індивідуальний підхід, креативність та оперативність у вирішенні завдань, а також бездоганну та професійну роботу команди.

Бажаю Вам та Вашій команді подальших успіхів у роботі та процвітання.

З повагою,
Олег Максимов
Генеральний представник в Україні EL AL Israel Airlines


Світ Донатс

2255_logo_svit-donuts-3@2x

“Сподобалося те, як команда опановує ситуацію, приймаючи поставлені завдання як свої життєво важливі, стає частиною клієнта, співпереживаючи за майбутній успіх бізнесу, а не лише короткострокової мети”.

Світ Донатс


Інтернет-холдинг HozDom

Отзывы интернет-магазина HozDom.comАгентство «Трембіта-PR» виконувало комплекс послуг із просування інтернет-магазину в українській інтернет-спільноті. Створила та провела низку успішних акцій для збільшення продажів деяких груп-товарів. Залучила до активної участі інтернет-спільноти та соціальні мережі до проведення нетипових конкурсів.

Усі види роботи, передбачені та затверджені у проектній документації, компанія виконала оперативно та на професійному рівні, відповідно до вимог.

Hozdom рекомендує «Трембіта-PR» як надійного партнера та відповідального виконавця у реалізації складних та креативних робіт.